Sypané úzke gabionové ploty na kľúč

Sypaný gabionový plot je moderný, nadčasový a vysoko stabilný druh oplotenia. Výplň kameňom alebo iným materiálom do pozinkovaných sietí, ktoré ručne vyrábame, má dlhú životnosť a zároveň slúži ako dobrá zvuková izolácia.

O nás

Gabionové ploty vyrábame viac ako 10 rokov

Na slovenský trh sme ako prví prišli s gabionovými plotmi pred vyše 10 rokmi, od kedy sa špecializujeme na produkciu a montáž tohto druhu ekologickejšieho oplotenia. Všetky potrebné diely, najmä gabionové siete, sami vyrábame a vieme tak vytvoriť množstvo variant plotov, vďaka čomu môže byť práve ten Váš originálny. V každej predajni nájdete nainštalovanú vzorku, ktorú si môžete fyzicky pozrieť.

V KAŽDEJ NAŠEJ PREDAJNI NÁJDETE NAINŠTALOVANÚ VZORKU, KTORÚ SI MÔŽETE FYZICKY POZRIEŤ.

Výhody gabionového oplotenia

Prečo sa rozhodnúť pre gabionový plot?

Ako postaviť gabionovy plot svojpomocne?

Postavte si gabionový plot svojpomocne

Gabionový plot zvládnete postaviť aj samy. V porovnaní s kamenno-betónovými konštrukciami je sypaný plot estetickejší a hlavne menej náročnejší na realizáciu, vďaka čomu si ho viete postaviť aj svojpomocne. Kamennú výplň do sypaného plota si zákazník zabezpečuje individuálne.  

Prečo my?

Gabionový plot vám
postavíme na kľúč

Bezplatné poradenstvo

Radi Vám s Vašim projektom bezplatne pomôžeme. Kľudne nám zavolajte alebo napíšte.

Predaj a odborná montáž

Poskytujeme predaj aj realizáciu sypaných plotov, ide o pomerne rýchlu montáž.

Široková škála variability

Ploty sami vyrábame a vieme vytvoriť varianty v rôznom prevedení a šírkach priamo pre Vás.

Kontaktujte nás

Chcete gabionový plot od nás?

Gabionový plot cena

Koľko stojí gabionový plot?

Vypočítajte si približnú cenu za meter gabionového plotu na Vašu výmeru pozemku a získajte tak okamžitý prehľad o Vašej investícii.
Pýtate sa nás

Najčastejšie otázky

Montáž sypaného gabiónového plota je nenáročná a rýchla, vďaka čomu si zvládnete postaviť svoj gabionový plot aj sami, svojpomocne. Sypaný plot je jednoduchá skladačka, ktorú zvládnete zložiť vďaka nášmu *video návodu*. Skladá sa z betónového podkladu alebo železných platní, stĺpikov, kovových panelov, háčikov a v neposlednom rade z kamennej výplne podľa Vášho výberu.

Pre kvalitný gabionový plot naozaj nemusíte cestovať za hranice do Poľska. V slovenskej kvalite všetky potrebné diely, ako napríklad gabionové siete či stĺpiky, sami vyrábame už dlhšie ako 10 rokov. Všetok tovar máme navyše vždy skladom a Vašu záhradu tak môže čo najskôr zdobiť toto ekologickejšie oplotenie.
Cena gabionového plotu za bežný meter začína na 52€ bez DPH. Pre vypočítanie presnej sumy oplotenia zadajte rozmery strán Vášho pozemku do nášho *online konfigurátora* a vypočítajte si cenu gabionového plotu pre Vás na mieru. V prípade, že máte záujem o originálny variant a unikátne prevedenie, kontaktujte nás a my Vám radi poradíme.
Všeobecne sa nedá povedať, ktorý plot je lepší, no v porovnaní s kamenno-betónovými konštrukciami je sypaný plot estetickejší a hlavne menej náročnejší na realizáciu. Prírodná výplň tohto druhu oplotenia navyše Vašej záhrade dodá viacej života a ekologickosti, ktorá Vám zabezpečí kopu ušetreného času vďaka bezúdržbovosti tohto druhu oplotenia.

Do gabionových sypaných plotov sa ako výplň najčastejšie používa lomový kameň, ktorý sa vyrába v rôznych farebných prevedeniach. Či už chcete bledú alebo tmavú výplň, či dokonca ich kombináciu, výber toho správneho kameňa závisí čisto od Vás a od toho, čo sa Vám páči.

Áno, doručujeme aj do Českej republiky! Už 8 rokov ponúkame naše gabionové ploty aj našim zákazníkom v Českej republike. Pre viac informácií o cenách doručenia a dodacích lehotách nás prosím kontaktujte alebo navštívte našu stránku s informáciami o doprave. Sme tu, aby sme Vám pomohli vybrať a doručit ten najlepší gabionový plot pre Vaše potreby.

Sme experti nie len na gabionové ploty

Špecializujeme sa na výrobu gabionových sypaných plotov, ale sme aj expertmi na produkciu kvalitných slovenských pletív na akýkoľvek druh oplotenia.

Nechajte si poradiť od expertov

Radi Vám s Vašim projektom bezplatne pomôžeme. Kľudne nám zavolajte alebo napíšte.
Kontakt

Sme slovenský výrobca pletív a ekologických gabionových plotov s viac ako 10 ročnou praxou.

Naše produkty už 8 rokov doručujeme aj do Českej republiky